All for Joomla All for Webmasters
Merkez
Merkez
Fabrika
(0212) 544 0 378 Pzrt- Cuma 08:30 - 18:30 Davutpaşa Cad. Tim2 Sitesi Kat:3 No:507 Topkapı
(0212) 544 0 378 Pzrt- Cuma 08:30 - 18:30 Maltepe Mah. Çiftehavuzlar Cad. C32-33 Bayrampaşa
Davutpaşa Cad. Tim2 Sitesi
Kat:3 No:507 Topkapı/İSTANBUL
Hemen Destek
(0212) 544 0 378
İletişim

Yangın Kepengi; Bugün pek çok fabrika ya da küçük çaplı işletmelerde faaliyet içeriğine bağlı olarak çeşitli kimyasal maddeler bulunmaktadır. Hepimizin bildiği gibi yanıcı maddeler en ufak bir ihmal sonucunda yangına neden olarak alanın tamamına dağılma gibi bir olumsuzluk teşkil edecektir. Dolayısıyla özellikle bu tip işleyişe sahip alanlarda yangından korunmak için bazı önlemler alınması ve hem alanda hem de çevrede güvenlik oluşturulması gereklidir. Buna en iyi çözüm yolu olarak öne sürülen Yangın Kepengi, üretim aşamasında detaylı testlerden geçirilerek ateşe dayanıklılığı ölçülmekte ve en iyi kaliteyle sizlere sunulmaktadır. Yaklaşık olarak 4 saat yangına dayanma gücüne sahip olan kepenk sistemi ile iş yerlerinizi veya evlerinizi korumaya alabilirsiniz.

Dumana karşı duyarlı olan bu sistem otomatik olarak devreye girmekte ve ateşi olduğu yere hapsederek yangın ekiplerine zaman kazandırmaktadır. Yani iş yerinizin bir bölümünde yangın çıktığını farz edersek, yangın diğer alanlara sıçramadan yangın kepengi kapanmakta ve itfaiye ekipleri gelene kadar kendiniz yangını kontrole almış olmaktasınız. Dolayısıyla söz konusu Yangına Dayanıklı Kepenk ister firmanın dış kapısı olarak istenirse de firma içinde bölmeli olarak çeşitli alanlara uygulanabilir ve genel bir güvenlik oluşturulabilinir. Bu sayede olası bir yangın durumunda mal kaybını engellediğiniz gibi çalışanlarınızın can sağlığını da yüksek ölçüde koruyabilmektesiniz. İşte bu nedenle her firma sadece kendi güvenliği için değil çevre güvenliği içinde kaliteli bir kepenk sistemini bünyesine kazandırması gereklidir.

Bu aşamada uluslararası kalite standardıyla Yangına Dayanımlı Kepenk üreten firmamız ile tanışmanızı tavsiye ederiz. Standart ölçülerde satın alabileceğiniz yangın kepengi tercihe bağlı olarak istenen ebatlarda da özel üretim yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra firmanızın konseptine bağlı olarak dilediğiniz renkte de temin etmeniz mümkün kılınmıştır. Belirttiğimiz üzere yangına karşı yüksek mukavemet ile sizlerin can ile mal güvenliğini sağlayan yangın kepenk sistemi aynı zamanda hırsızlık gibi olumsuzlukların da ortadan kalkmasına ön vermektedir. Zaman kaybetmeden işletmenize bu sistemi kazandırmanızın kendi menfaatinize sonuçlanacağını bilmelisiniz. Bu hususta en iyi şekilde firmamızın sizlere yardımcı olacağını ve profesyonel proje yöneticilerimiz ile ihtiyacınızın giderileceğinden emin olarak bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Yazar

Call Now Button