All for Joomla All for Webmasters
Merkez
Merkez
Fabrika
(0212) 544 0 378 Pzrt- Cuma 08:30 - 18:30 Davutpaşa Cad. Tim2 Sitesi Kat:3 No:507 Topkapı
(0212) 544 0 378 Pzrt- Cuma 08:30 - 18:30 Maltepe Mah. Çiftehavuzlar Cad. C32-33 Bayrampaşa
Davutpaşa Cad. Tim2 Sitesi
Kat:3 No:507 Topkapı/İSTANBUL
Hemen Destek
(0212) 544 0 378
İletişim

Yangına Dayanıklı Kepenk ; Yangına karşı güvenlik oluşturmanın önem teşkil ettiği mekanlarda yani sanayi alanları ile yanıcı madde barındıran her çeşit işletmelerde alınan önlemlerin kuşkusuz üst sınırlarda olması gereklidir. Dolayısıyla bu hususta en iyi çözüm yollarından biri de son teknolojiyle üretilen Yangına Dayanıklı Kepenk sistemdir diyebiliriz. Detaylı olarak pek çok teste tabi tutulan ürün uluslararası kalite standardı doğrultusunda tasarlanarak üretilmekte ve sizlerin kullanımına sunulmaktadır. Böylece yangına karşın yüksek mukavemet sağlanarak olası yangın durumunda ortalama 4 saate varan bir güvenlik bariyeri ile uygulama alanını koruma özelliği taşımaktadır. Yani işletmenize yangın kepengi uygulattığınızda dışarıda çıkan bir yangının sizin fabrikanıza sıçramaması adına kepenk dumanı algıladığı anda otomatik şekilde kapanır ve yangın söndürme ekipleri gelene kadar işletmenizin güvenliğini sağlamış olur.

Küçük bir örnek ile açıklamak gerekirse, geniş çaplı işleyişe sahip bir fabrikanız ve bu fabrikanızın bazı bölümlerinde yanıcı madde ile işleyen alanlar olduğunu düşünürsek, bu alanlarda çeşitli etkenlerden ötürü çıkan yangının tüm fabrikaya dağılması sadece dakikalar içinde gerçekleşecektir. Yani çıkan bir yangını söndürmek için saatleriniz veya itfaiye ekibi gelene kadar vaktiniz olmayacak. Dolayısıyla bu bölümlere etkili bariyerler kurmalı ve hem mal hem de can kaybını engellemeniz gerekecektir. İşte bu bariyer görevini en iyi şekilde gerçekleştirecek olan Yangına Dayanımlı Kepenk sistemi, olası yangın durumlarında üzerinde yer alan sensör sayesinde dumanı algıladığı gibi otomatik şekilde devreye girecek ve yangını çıktığı yere hapsederek ihtiyacınız olan zamanı sizlere verecektir.

Yapı gereği yüksek ölçüde dayanıklılık içeren Yangın Kepengi kolayca eğilmez, bükülmez, kırılmaz ve kesinlikle parçalanmaz. Bu özellikleri sayesinde uygulama alanını sadece yangına karşı değil hırsızlığa karşı da korumaya alır. Kısacası her açıdan yarar sağlayan bu ürün her işletmenin temin etmesi gereken önemli bir sistemi içerir. Standart ve özel ebatlarda üretiminin yapıldığı kepenk sistemi için firmamızla iletişim kurabilir,  ihtiyaçlarınızı belirterek proje yöneticilerimizden yardım alabilirsiniz. Garantili ve kaliteli hizmetimizin ayrıcalıklarından faydalanmak için web sitemizi ziyaret ederek referanslarımızı inceleyebilir, güvenle firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Yazar

Call Now Button