All for Joomla All for Webmasters
Merkez
Merkez
Fabrika
(0212) 544 0 378 Pzrt- Cuma 08:30 - 18:30 Davutpaşa Cad. Tim2 Sitesi Kat:3 No:507 Topkapı
(0212) 544 0 378 Pzrt- Cuma 08:30 - 18:30 Maltepe Mah. Çiftehavuzlar Cad. C32-33 Bayrampaşa
Davutpaşa Cad. Tim2 Sitesi
Kat:3 No:507 Topkapı/İSTANBUL
Hemen Destek
(0212) 544 0 378
İletişim

Yangın Dayanımlı Kepenk; Hepimizin bildiği gibi yangın oluşumu yer ayırt etmeksizin ciddi ölçüde mal ve can kaybına yol açabilecek bir olumsuzluğu teşkil etmektedir. Bu nedenle yangın riski taşıyan her mekanda olası kayıpların yaşanmaması adına gerekli tüm önlemlerin üst sınırlarda alınması gerekir. Bu konuda en iyi çözüm önerilerinden biri olarak öne sürülen Yangın Dayanımlı Kepenk, kullanılan malzemenin detaylı testlerden geçirilmesiyle 4 saat civarı ateşe dayanıklı hale getirilmesi sonucunda üretilerek satışa sunulmaktadır. Bu sayede kullanım alanında çıkan yangına karşı yüksek ölçüde mukavemet içermekte ve alanda bariyer görevi görmektedir. Şöyle ki, küçük bir yangın alan içinde yanıcı maddelerin de var olmasıyla birlikte bir anda müdahale edilemez büyüklükte bir yangına dönüşerek, alanın tamamıyla birlikte çevre yapılara da sıçrama tehlikesi taşımaktadır.

Yangının yayılmasını engellemek adına görev yapan Yangın Kepengi, dumanı sensörün algılaması sonucunda otomatik şekilde harekete geçip kapanır ve yangını alana hapsedip diğer noktalara ulaşmasını önler. Hal böyle olunca hem yangın söndürme ekibinin geliş sürecinde zaman kazanılır hem de mal ile can kaybının oluşması da engellenmiş olunur. Yangın kepengi ihtiyaca bağlı olarak iç ve dış mekana uygulanabilen özelliklerde üretilebilinir. Yani standart ölçünün yanında özel üretim yapılması da mümkündür. Buda isterseniz işletmenizin bazı bölümlerinde yangın kepengi ile bariyer oluşturmanıza ön verir. Yangının işletmenizin içinde veya dışında çıkmasının bir önemi yoktur. Çünkü bu sistem sensöre bağlı şekilde harekete geçtiğinden ötürü firmanızı iç ve dış tehlikelere karşı koruyacaktır.

Metal renginde kullanımı tercih edebileceğiniz gibi dilediğiniz renkte boyanmasını da talep edebilirsiniz. İhtiyacınız ve zevkiniz doğrultusunda en iyi şekilde sizlere hizmet verecek olan firmamız, otomatik kapı sektöründe lider konumda çalışmalarını sürdürerek geniş kitlelere ulaşmış ve %100 müşteri memnuniyeti kazanmıştır. Dilediğinizde firmamızın internet sayfasını ziyaret ederek Yangına Dayanıklı Kepenk hususunda verdiğimiz hizmet detaylarını ve referanslarımızı inceleyebilirsiniz. Gördükleriniz karşısında sizlerde can ve mal varlığınızı korumak isterseniz, bizlerle iletişim kurabilir ve alanında en iyi kişilerden oluşan proje yöneticilerimizle görüşerek sahip olduğunuz firma için en iyisine karar verebilirsiniz.

Yazar

Call Now Button